Silmed Sildenafil Sitrat

Ürün Özellikleri:
Silmed nedir? Silmed mavi renkli ve kare biçimli bir tablet olup 2,4 ve 8 tablet bulunduran ambalajlar şeklinde piyasada bulunmaktadır. Fosfodiesteraz tip 5 intibitörleri sınıfında olup cinsel uyarı sırasında kanın penise akmasını sağlamak şekliyle etki sahibidir. Peniste kan damarlarının gevşemesine destek olur.

Bu bakımdan yalnızca cinsel yolla uyarı olması halinde, doğal şekilde sertleşme oluşmasına yardım ettiği bilinmelidir. Bu açıdan ilaç da sadece erkeklerde kullanılmaktadır. Kadınlar için kullanımı yer almamaktadır.

Silmed 100 mg yorumlar internette yer almakta olup buradan kullanıcıların görüşlerine ulaşılabilir. Ancak ilaçlar hastalara özel bir şekilde reçete edildiği için buna dikkat edilmesi gerekir. Eğer cinsel konulardan mustaripseniz, en kısa sürede doktorunuza görüşülmelidir.

İçeriği
Silmed 100 mg nedir etkin madde olarak sildenafil sitrat içerir. Bunun dışında da bir takım yardımcı maddeleri yer almakta olup bunlar aşağıda olduğu gibidir;

Mikrokristalin Selüloz
Kolloidal Susuz Silika
Dikalsiyum Fosfat (Susuz)
Kroskarmeloz Sodyum
Magnezyum Stearat
Polivinil Alkol
Makrogol
Titanyum Dioksit (E171)
Talk
İndigo Karmin Alüminyum Lake (E 132)

Her ilaçta olduğu gibi Silmed’te de bir takım yan etkiler vardır. Silmed zararları nedeni ile bilinçsiz bir şekilde kullanılmaması, doktor reçetesi ile alınması gerekir. Böylece en iyi sonuçları almanız ve cinsel problemlerinize çözüm bulmanız mümkündür.

Kullanım Şekli:
İlacın olağan dozu 50 mg olup günde bir kereden fazla kullanılmamalıdır. Cinsel aktiviteden yaklaşık olarak 1 saat önce, bütün olarak bir bardak su ile tüketilmelidir. İlaç 18 yaş altındaki çocuklarda uygun olmadığı için onlardan uzak tutulmalıdır.