Otc İstanbul İlaç Pazarlama ve Ecza Deposu

OTC İstanbul İlaç Pazarlama ve Ecza Deposu 2008 yılında İstanbul Anadolu yakasında kurulmuştur. Eczanelerin geleceği olarak görülen OTC (Over the Counter – Tezgah Üstü ) ürünleri üretmek geliştirmek ve insan sağlığına hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Terim olarak OTC (Over the Counter). Bilimsel olarak güvenlikleri kanıtlanmış, tedavi edici, tedaviye yardımcı, hastalık önleyici ya da tedavide destek, amacı ile satılan sağlık ürünleridir.

Adımızdan da anlaşıldığı gibi sağlık sektöründe ecza deposu olarak da Türkiye'nin en geniş ilaç yelpazesine sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin 81 ilinde hizmet veren özel hastanelere büyük lojistik ağımızın desteğiyle ilaç tedariği sağlıyoruz. Sağlık sektöründe gerçekleşen kamu ihalelerine katılım sağlıyoruz. Aynı vizyonda ilerlediğimiz ilaç üreticisi firmaların iş birliğini en uygun şekilde sunmaya çalışıyoruz.

Kurucularımızın benimsediği ve hayat felsefesi haline getirdiği, "Dürüst çalışmak istikrarlı başarı getirir" sözünden yola çıkarak sektörde olduğumuz 16 yıldır dürüstlükten ayrılmadan çalışırız. İşimizi yaparken, tüm paydaşlarımızla doğru ilişkiler kurar, işimizi yasalara uygun bir şekilde yaparız. Çalışma hayatımız boyunca şeffaf ve hesap verebilir olmayı vizyon edinen kurumsal yönetim anlayışı ile hareket ediyoruz

Kamu İhaleleri

Sağlık sektöründe gerçekleşen kamu ihalelerine katılım sağlıyoruz. Aynı vizyonda ilerlediğimiz firmaların iş birliğini en uygun şekilde sunmaya çalışıyoruz. Geniş lojistik ağımız sayesinde Türkiye'nin her bölgesine anlaşmalı kurum aracılığı ile hızlı bir şekilde aksiyon alıyoruz.

SEND US A MESSAGE

  CONTACT INFORMATION

  50 East 52nd Street
  Brooklyn, NY 10022
  United States

  +1322224332
  +4643758533

  info@google.com
  support@google.com

  Do you have questions about how we can help your company? Send us an email and we’ll get in touch shortly.

  Özel Hastaneler

  15 yıldır olduğu gibi Türkiye'nin en geniş ilaç yelpazesine sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Ülkemizin 81 ilinde hizmet veren özel hastanelere teknolojinin vermiş olduğu imkanlar doğrultusunda büyük lojistik ağımızın desteğiyle ilaç tedariği sağlıyoruz.